Наша команда

Алла Василенко

Алла Василенко

Засновник

Одного дня я зіткнулася з проблемою вибору садочку для власної дитини.
Мене не влаштовувала система виховання в державних садочках, тому було прийняте рішення створення власного дитячого простору, де буде все комфортне і безпечне для дітей.

Так, 4 жовтня 2015 року ми відкрили свої двері для малюків.

Пройшло майже 6 років, мій Тимофій вже виріс і пішов до школи, але все ще з теплом згадує дитячий садочок, у нього тут багато друзів і він вже відчуває себе в ролі вихователя.
Це показує мені, що я рухаюся в правильному напрямку та готова далі працювати над розвитком наших дітей і комфортом батьків, які шукають доброзичливий і безпечний простір для розвитку власної дитини, так, як я колись. 

Наталія Труханова

Наталія Труханова

Директор

Я закінчила факультет психології КНУ ім. Т. Шевченка.
Багато років працюю з дітьми і вмію швидко знаходити з ними спільну мову.
Я впевнена в тому, що діти найкраще розвиваються коли педагоги і батьки співпрацюють разом і йдуть до поставлених цілей. Кожен новий день в Kids Space мене надихає і мотивує.
Я можу організувати роботу в дитячому садочку так, щоб діти активно пізнавали світ занурюючись в нього. Більше всього мені подобається бачити як малюки, яким три роки ростуть, змінюються і готуються до наступного етапу - до школи.


Зоя Дубінська

Зоя Дубінська

Педагог з англійської мови

Я педагог з англійської мови. Працюючи зі своїм маленькими учнями, навчаючи їх англійської мови, розвиваючи їх здібності, завжди щиро радію їхнім успіхам. Застосування на наших заняттях кращих, сучасних і ефективних методик вивчення англійської мови дає можливість дітям мимоволі запам'ятовувати і активно використовувати всі отримані знання та навички. Методика занурення в мовне середовище являє собою найбільш ефективний метод вивчення англійської мови. Мовне середовище необхідне і тоді малюки вчаться не тільки повторювати англійські слова, а й розуміти, думати і грати на англійській мові.
Вікторія Мейстер

Вікторія Мейстер

Педагог

Робота з дітьми дає мені можливість пізнати їх чарівний світ, який я знаходжу просто дивовижним, спостерігати як дитина розкриває себе і свої творчі здібності. Дуже важливо бути не просто педагогом, а стати другом для дитини, бути щирим і відвертим. І все це відбувається в атмосфері доброзичливості і поваги до дитини.
Божена Безрука

Божена Безрука

Логопед

Логопед-корекційний педагог з великим досвідом корекційної роботи з мовними порушеннями як:
- дислалія;
- Дизартрія;
- Загальні недорозвинення мови;

Працюю за напрямками:
- обстеження усного та письмового мовлення;
- розвиток лексичних уявлень;
- формування правильного звуковимови і введення звуків;
- розвиток дрібної і загальної моторики;
- розвиток мовного дихання;