Наші переваги

Чому ми?

У нас одна група.

У міні-садочку є багато переваг:

Наші дітки менше хворіють (порівняно з державними садочками, або іншими садочками розрахованими на більшу кількість діток)

Ми надаємо якісний та постійний зворотній зв‘язок (коли в групі 12 діток і 2-3 педагоги ми встигаємо слідкувати за розвитком діток і повідомляти про це батькам)

Ми дуже близько знайомі з нашими батьками (керівництво не просто дбає про заповненість садочку, а й піклується про комфорт всіх діток та педагогів)

Ми можемо слідкувати за індивідуальним розвитком дитини (якщо дитина не встигає опанувати матеріал на занятті педагог легко може зробити для неї індивідуальне заняття), а найголовніше ми встигаємо приділити увагу всім.

У нас кваліфіковані вихователі.

Окрім педагогічної освіти наші педагоги регулярно відвідують курси для підвищення кваліфікації, також у кожного є сертифікат про закінчення курсу «перша медична допомога дітям» 

Харчування.
Збалансоване харчування, яке враховує всі індивідуальні особливості дітей: алергії, непереносимості продуктів.

Ми дотримуємося правил здорового харчування. Протягом дня ми маємо 3 прийоми їжі ( 09:40 – сніданок,13:00 – обід, 16:00 – полуденок) а також 2 перекуси (11:45 – фруктовий перекус, 18:00 – какао-брейк).
Кейтеринг Good Food Factory, вже перевірений часом, забезпечує нас збалансованим харчуванням, а також враховує всі індивідуальні особливості дієти дитини: алергії, непереносимості продуктів.

Зв'язок з батьками.
Щодня батьки отримують фото та відео звіт від педагогів, щотижня звіт про пройдений і засвоєний матеріал дитини, щороку діагностичний звіт розвитку дитини.

Переваги.
Ми створюємо середовище де кожна дитина почуває себе важливою.
Особистість дитини на першому місці. Всі діти – унікальні. Ми приділяємо кожній дитині стільки уваги, скільки вона потребує.

Толерантність.

Наш простір відкритий для всіх. Ми вчимо бачити спільне у тих хто поруч і з повагою ставитися до тих хто відрізняється.

Адаптація до садочку.
Ми за м’яку адаптацію, пропонуємо поступово знайомити дитину з садочком, почати з неповного дня.

Сон.
Наше приміщення обладнане окремою спальною кімнатою для дітей, яка облаштована приточно витяжною системою та бактерицидною лампою. За згодою батьків діти можуть не спати на тихій годині.

Навчальна програма та заняття.
Ми займаємося за авторською навчальною програмою, розробленою нашим методистом та педагогами. Ми приділяємо велику увагу підготовці до школи: читанню, прописам, математиці, розвитку мовлення, розвитку логічного мислення та ментальній арифметиці. А також творчому розвитку дитини. Щодня у нас є мінімум 1 творче заняття: аплікація, творчість, малювання, живопис, музика.

Мови.
Ми не завантажуємо дитину вивченням 3-4 додаткових мов. У нас діти поглиблено вивчають англійську мову (до 5 год / тиждень). А також українську мову (постійно в живому спілкуванні та 2 рази на тиждень в якості заняття).

Ми працюємо на якість, а не кількість
Дякуємо, що ви з нами! child-play-1-cropped-1024x530.png