Montessori урок

Montessori урок - це Монтессорі-заняття для дітей від 3 - 6 років

Що ми робимо:

- Вправа в практичному житті

Дитина вчиться доглядати за собою і навколишнім середовищем, розвиває окомір, удосконалює руху дрібної моторики, виробляє вміння і бажання доводити почату справу до кінця. Матеріали даного розділу сприяють координації між оком і рукою. Непрямої завданням всіх матеріалів є підготовка руки до листа. Весь матеріал, з яким працює дитина, справжній та зменшений до зручних йому розмірів.

- Сенсорний розвиток (тренування органів чуття) 
Матеріал направлений на потоншення зору, слуху, дотику, нюху, смаку, на розрізнення температури і теплопровідності, на потоншення баричного почуття (відмінність ваги), мускульною пам'яті. Матеріал даного розділу є глибокою базою для вивчення математики.

- Математичні уявлення

Малюк вивчає числа і цифри, вчиться рахувати однозначні і багатозначні числа, вивчає арифметичні дії (додавання, віднімання, множення, ділення), вчиться вирішувати приклади. Матеріали даного розділу є унікальним фундаментом для вивчення алгебри та геометрії в школі.

- Розвиток мовлення

Матеріали даного розділу ефективно розширюють словниковий запас дитини. Діти працюють з фонетичним аналізом слів, вчаться писати і читати. Під час роботи в Школі діти мають свободу вибору матеріалу, часу роботи з матеріалом. А також, дитина може вибрати партнера, з яким він хоче працювати разом.

рассписание:

понеділок, середа, п'ятниця з 18.00 до 19.30


Поділитися в соц. мережах: